این روزها اروپا منتظر یک شاسی بلند از نوع نیسان قشقایی اســت. کمپانی ژاپنی نیسان قشقایی اخیراً جزئیات شاسی بلند خود (نیسان قشقایی) را منتشر کرده اســت.

توما – این روزها اروپا منتظر یک شاسی بلند از نوع نیسان قشقایی اســت. کمپانی ژاپنی نیسان قشقایی اخیراً جزئیات شاسی بلند خود (نیسان قشقایی) را منتشر کرده اســت.

تبلیغات

  • خرید بازی اورجینال
  • خرید فیفا پوینت
  • توما

نیسان در نسخه فیس لیفت بر روی ۴ چیز متمرکز بوده اســت:.
این خودرو جدید نیسان نسخه فیس لیفت بوده و ساخت و طراحی آن به ۴ مورد زیر توجه ویژه شده اســت؛
• طراحی خارجی
• کیفیت بهتر کابین
• سواری
• اضافه شدن تجهیزات نیمه خودران جدید
1x1.trans اطلاعات جدید از مشخصات نیسان قشقایی فیس لیفت


با ترمیم کامل و جدید تکنا پلاس برای این مدل فیس لیفت، تلاش کرده تا شخصیتی لوکس تر به نیسان قشقایی دهد و انتظار می رود این خودرو با وجود این تغییرات بتواند با رقبای پر فطریقه تر و لوکس تر خود رقابت کند.
نیسان با ارتقای جزئیات بیشتر سعی در جذب نظر مشتری های خود کرده اســت، این تغییرات شامل صندلی ‌های چرمی ناپای نرم، سیستم صوتی مرغوب Bose به همراه ۸ بلندگو، پوشش آینه ‌های جانبی نقره‌ ای و ریل ‌های سقف می باشد.
در مدل های جدید نیسان قشقایی سعی شده اســت تا تمامی کابین از مواد با کیفیت تر تولید شود. اجزای جدیدی برای افزایش رضایت مشتری ها به کابین افزوده شده اســت از آن جمله می‌توان به غربیلک فرمان جدید D شکل، ورودی ‌های هوا و دستگیره ‌های درب ساخته شده از مواد مرغوب تر و دوخت جدید برای اســتراحت گاه دست کنسول مرکزی اشاره کرد.

صندلی های جلویی طرحی جدید دارد و حمایت بیشتر از راننده و همراهش دارد این در حالی اســت که کاهش پهنای پشتی ها باعث افزایش فضا زانو عقب شده اســت. دیگر تجهیزات عبارت ‌اند از شیشه ‌های برقی با پاور برای هر ۴ درب و اینترفیس جدید برای سیستم اطلاعات سرگرمی.
سپر نیسان قشقایی جدید از جمله قسمت هایی اســت که به طور کلی دچار تغییر شده اســت و به طور کامل بازنگری شده اســت بخش جلویی تغییرات دیگری نیز داشته اســت از جمله جلو پنجره V موشن و چراغ ‌های جلوی جدید با لامپ ‌های طریقهن در روز LED می ‌باشد. جالب اســت که حتی سپر عقب نیز باز طراحی شده و به همراه چراغ‌های LED به چشم می ‌خورند.
1x1.trans اطلاعات جدید از مشخصات نیسان قشقایی فیس لیفت


خریداران حق انتخاب از بین رینگ‌های ۱۷ تا ۱۹ اینچی را دارند و به خود آن ها واگذار شده اســت و در این نسخه جدید دو رنگ جدید آبی و برنز را به لیست آپشن های نیسان قشقایی اضافه شده اســت.
از بخش های اساسی که دچار تحول شده اســت شاسی خودرو اســت که سعی شده از طریق نرم تر کردن دامپر ها و فنرها اصلاح شود. نیسان همچنین با افزایش سختی میله‌ی ضد لغزش توانسته توازن عملکرد هندلینگ را به دست آورد .
این شرکت ژاپنی از مواد ایزوله کننده صدای بیشتری برای جلوگیری ورود صدا به داخل، به کابین و درب ‌ها اضافه کرده و این شرکت از طریقه های دیگر نیز اســتفاده برده اســت تا صدای کمتری داخل کابین بپیچد به طور مثال شیشه ‌های عقب برای کاهش لرزش و صدا ضخیم‌تر شده اند.1x1.trans اطلاعات جدید از مشخصات نیسان قشقایی فیس لیفت

امروزه اکثر ماشین های لوکس از سیستم های خودران و نیمه خودارن برای اثبات برتری خود به رقبا برخوردارند. نیسان قشقایی جدید مجهز به سیستم پروپایلوت نیمه خودران اســت که قادر اســت فرمان، شتاب گیری و ترمز خودرو را در تک لاین بزرگراه ‌ها و در زمان ترافیک سنگین یا حرکت با سرعت بالا کنترل کند. این سیستم با سه تکنولوژی دستیار راننده، حفظ خودرو بین خطوط، کروز کنترل هوشمند و پایلوت ترافیک ترکیب شده اســت. این سیستم را از طریق یک دکمه که روی فرمان تعبیه شده اســت می‌توان آن را فعال کرد.
طبق اخبار منتشر شده از شرکت نیسان تاریخ عرضه این خودرو از ماه جولای در اروپا شروع خواهد شد و قیمت آن نیز در هفته ‌های آینده اعلام خواهد شد.

تبلیغات

  • توما
  • توما
  • توما

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته اطلاعات جدید از مشخصات نیسان قشقایی فیس لیفت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.