1296375 784 تنش بین اســترالیا و جانی دپ ادامه دارد

خبرگزاری مهر: معاون نخست وزیر اســترالیا اعلام کرده قصد دارد پرونده محاکمه جانی دپ را پیگیری کند.

کابوس ورود غیرقانونی سگ‌های جانی دپ به اســترالیا در ســال ۲۰۱۵ تمامی ندارد و در حالی که این بازیگر مشهور مجبور شده بود پیشتر برای این کار رسما از دولت اســترالیا عذرخواهی کند، حالا ممکن اســت با مفتوح شدن دوباره این پرونده روبه رو شود.

بارنابی جویس معاون نخست وزیر اســترالیا این بازیگر را متهم به دروغ‌گویی کرده و این امر پس از آن صورت گرفـــــته که یکی از کارمندان از ترس اخراج اعلام کرده جانی دپ می‌دانست این کار غیرقانونی اســت و با این حال به انجام آن مبادرت ورزید.

این حادثه زمانی رخ داد که گروه سازنده فیلم «دزدان دریایی کاراییب» در حال ساخت این فیلم در سواحل اســترالیا بودند و دپ همراه همسرش امبر هرد که به تازگی ازدواج کرده بودند، با دو سگشان پیستول و بوو بدون کسب مجوز قانونی برای ورود این حیوانات از طریق جت خصوصی‌شان وارد خاک اســترالیا شدند.

جویس که در آن زمان وزیر کشاورزی بود دپ را تهدید کرد که سگ‌هایش را خواهد کشت و به همین دلیل این زوج مشهور حیوانات را به آمریکا بازگرداندند.

در حالی که جانی دپ خرداد پیش تن به عذرخواهی اجباری از دولت اســترالیا برای بردن غیرقانونی سگ‌هایش به این کشور داد، حالا گیر جدیدی در این پرونده ایجاد شده اســت.

حالا دولت اســترالیا با اعلام این که جانی دپ از ممنوعیت ورود بدون مجوز حیوان به خاک این کشور اطلاع داشته اعلام کرده این امر صرفا بر مبنای یک اشتباه رخ نداده اســت.

این زوج در عین حال برای عذرخواهی از طریق ویدیویی عجیب که نشان می داد کاملا از سر اجبار تن به این عذرخواهی داده‌اند، از اســترالیا پوزش خواســته بودند و بارها و بارها از قوانین امنیت زیستی اســترالیا تعریف و تمجید ‌کردند.

جانی دپ اندکی پس از آن عذرخواهی با حضور در برنامه شوی شبانه جیمی کیمل در آمریکا گفته بود به نظر او بارنابی جویس به جای خون آب گوجه فرنگی در رگ‌هایش دارد و گفت با کشوری که با یک موجود خانگی چنین رفـــــتاری انجام دهد، دردسر دارد.

اســترالیا برای ورود هر نوع حیوان یا محصول کشاورزی به این کشور  قوانین قرنطینه جدی دارد و در برابر رفـــــتار این زوج کار به احتمال ۱۰ ســال زندان برای دپ و کشتن سگ‌هایش رسیده بود اما همسرش مسئولیت اصلی حمل سگ‌ها را به عهده گرفـــــت و بلافاصله همراه سگ‌ها به کالیفرنیا بازگشت تا دپ بتواند کار ساخت فیلمش را به پایان ببرد. در نهایت امبر هرد مقصر شناخته شد و جریمه‌ای هزار دلاری نیز پرداخت کرد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته تنش بین اســترالیا و جانی دپ ادامه دارد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.